„MY BABY IS MY FAVOURITE THING TO WEAR.“

Poskytuji i odborné poradenství při nošení miminka. Kojení a nošení jde ruku v ruce, je to ten nejjednodušší způsob výchovy novorozeného dítka a to nejen v případě, že jde o další dítě (kdy je to v péči o starší sourozence téměř nevyhnutné) .  Naše děti jsou biologicky nastavené k tomu, aby jejich raný vývin probíhal na našem těle. Poskytujeme jim tím přístřeší a bezpečí pro to, aby byly schopni si přístřeší a bezpečí v pozdějším věku budovat sami v sobě.  Díky blízkému kontaktu s rodičem, které nošení poskytuje, jsou děti klidnější, mají regulované tělesné funkce a spánkové cykly. Stejně jako u laktačního poradenství je nejlepší příprava už v těhotenství, kdy si můžeme projít druhy nosících pomůcek a vybrat tu, která Vám bude připadat nejpohodlnější. Zároveň v těhotenství nejde úplně zabíhat do té praktické stránky věci 🙂

V případě, že se uvidíme až po porodu, pomůžu Vám s nosící pomůckou, kterou máte doma, pomohu Vám ukázat nejlepší funkční a ergonomické úvazy v této pomůcce, a také jak dosáhnout asymetrického přisátí pro optimální příjem mléka miminka po dobu, co se nosí. 

Mohu Vám nosící pomůcku i zapůjčit do začátku, abyste se s ní seznámili a tím se lépe rozhodli pro to, kterou si sami pořídíte na Vaše nosící období. Zapůjčení nosící pomůcky podléhá záloze ve výši pořizovací ceny a poplatku za půjčení, který je účtován vždy za každý započatý týden dle platného ceníku na www.zenamamou.cz/cenik.