INTERAKTIVNÍ WEBINÁŘ „JAK SEZNÁMIT NAŠE KOJENÉ DĚŤÁTKO S JÍDLEM?“

Blíží se šestý měsíc života Vašeho miminka? Ráda Vám pomohu utříbit si myšlenky a najít tu správnou cestu napříč poznávání jídla s Vaší malou ratolestí. 

V interaktivním webináři se dozvíte,  

✔ kdy je dítě připravené jíst? 

✔ jak kombinovat kojení a první jídlo? 

✔ jak se vyvarovat tomu, že bude Vaše děťátko vybíravé? 

✔ jaké jsou doporučení moderní vědecké společnosti ohledně seznamování dětí s jídlem?

Ráda Vám pomohu utříbit si myšlenky v tom jaký způsob je pro Vás ten pravý. Povíme si o běžném jídelníčku Vaší rodiny a zkusíme společně přijít na způsob jak ten jídelníček modifikovat tak, abyste nemuseli vymýšlet nic navíc a vařit pro miminko separátní jídlo. Povíme si, jak naučit miminko jíst to, co jí zbytek rodiny, jakým způsobem jídlo podávat v souladu se zachováním dlouhodobého kojení a co se hodí znát a vědět, nechci-li miminku zavádět mixovanou stravu.

Nebudu tedy doporučovat konkrétní značky mixovaných výrobků a ani ty nejlepší kombinace k mixované stravě. Jedná se o interaktivní webinář, kde si povíme právě o tom, proč miminko mixovanou stravu vůbec nepotřebuje a co je pro miminko a jeho budoucí stravovací návyky tou nejlepší cestou. Nemusíme tomu říkat BLW, ani jídlo do tlapky, zkrátka a dobře si povíme, jak naučit miminko jíst jídlo, které jí celá Vaše rodina tak, aby se dál spokojeně kojilo a zároveň učilo různé chutě, konzistence, tvary, barvy a budovalo správný vztah k jídlu…

Co mohu od interaktivního webináře očekávat?

Sice není v mých silách dojet za každou jednou rodinou, která by si tyto informace přála řádně osahat, ale věřím, že tento webinář má potenciál mou osobní nepřítomnost plně vynahradit. Díky maximální účasti 4 – 6 rodin je zaručen prostor pro individuální tipy každého z Vás. Jestli se z rodiny zúčastní jen žena, případně využijete prostor k účasti s partnerem, nebo se budete s ohledem na probíhající péči o miminko střídat, je už poté jen na Vás 🙂 

▪ Přednáška trvá prvních 90 minut. Zde se dozvíte všechny obecné, evidence-based informace spojené s podáváním prvního jídla dětem, se stravováním miminek do jednoho roku i větších batolat, základní stavební kameny zdravých stravovacích návyků a inspirace na servírování jídla i tipy na konkrétní recepty. 

▪ Po přednášce přichází interaktivní část webináře, kdy je prostor na Vaše otázky k daným tématům. A právě tam je prostor pro individuální zvážení Vašich vlastních stravovacích návyků a potřeb a jejich přizpůsobení prvním měsícům s jídlem u miminka. Otevřeme témata, která Vás budou ohledně seznamování dítěte s jídlem zajímat, které se týkají nejen jídla samotného, ale i jak probíhá kojení poté, co dítě jíst začíná.

▪ Po skončení webináře dostanete zpracovaný několikastránkový obrázkový PDF materiál, kde budou shrnuty všechny informace z přednášky, stejně jako tipy na první jídla. Nejen ty, o kterých jsme se spolu bavily, nejen nejčastější česká jídla, ale také vhodné jídla z různých koutů světa, které děti mohou jíst od začátku. Tento materiál tedy sice už narozdíl od druhé části webináře není individualizovaný, ale informace z první části jsou tam shrnuty dostatečně & část s inspirací na recepty je dostatečně obsáhlá, tak, aby opravdu bylo něco pro každého. Nejedná se o kuchařku.  

▪ Kdy je vhodná doba se přihlásit do webináře? Samozřejmě nejvíce času na hltání informací máme v těhotenství, obzvláště pokud jde o první miminko. 🙂 Z mé zkušenosti tou dobou ale ještě informace o seznamování miminka s jídlem zní tak nějak vzdáleně. Nejideálnější doba na dostatečný focus a drive je okolo 2. – 4. měsíce života miminka, ač je tam samozřejmě težší si ten prostor vytvořit, stojí to za to. 🙂  Materiály, které Vám po skončení poskytnu, jsou ale opravdu výstižné a sdělenými informacemi nabité, není tedy potíž si je jednou za čas čtením obnovit a webinář opravdu využít už v těhotenství. Těsně před seznámováním s jídlem či kdykoliv během mě pak můžete kontaktovat a můžeme se znovu spojit při online konzultaci, cítili-li byste se v čemkoliv nejistí. 

▪ Cena webináře je 1200 Kč. Přihlásit se můžete klidně ve dvou. Jestli se přihlásíte s partnerem, s podobně naladěnou kamarádkou, nebo naopak s babičkou, to už je pak na Vás. Je tedy možné absolvovat webinář ve dvou, pokud budete připojeni na jednom zařízení. Samotný webinář pak probíhá skrze Google Meet. Je zdarma, nepotřebujete na něj žádnou speciální a neznámou aplikaci – pokud máte na telefonu nainstalovaný Gmail, můžete koukat i z telefonu. Stejně jako mé služby laktačního poradenství, i tento webinář si případně můžete nechat proplatit zdravotní pojišťovnou, pokud Vaše pojišťovna na poradenství přispívá. 

Chci se přihlásit!

    Kliknutím na tlačítko Odeslat se zavazuji k úhradě výše zmíněného poplatku bankovním převodem na číslo účtu 1463911016/3030 do 48 hodin od odeslání objednávky. V případě, že se rozhodnu svou účast zrušit dříve než 48 hodin před konáním webináře z jiných než vážných zdravotních důvodů, nemám nárok na refundaci peněz.