WEBINÁŘ O PODPOŘE NA CESTĚ ZDRAVÉHO TĚHOTENSTVÍ

Ráda bych vás pozvala na webinář věnující se souvislostem v životním stylu a výživě těhotných žen. Poslední měsíce trávím intenzivním studiem metabolických procesů našeho těla (jako RCPC) a ráda bych Vám, ženám, tyto informace předala dál. 

Jsem si vědoma toho, že ne každá z Vás má potřebu individuální spolupráce. Že mnohým z vás více vyhovuje jasně a obecně dané struktury či pravidla, co jíst, co nejíst, co doplnit, čemu se vyvarovat, než potřeba intenzivnější spolupráce. Jsem si také vědoma, že už možná žijete nejlepší možnou verzi svého životního stylu a hledáte hlavně ujištění, nebo další nasměrování. 

Možná jste v prvním trimestru a trápí vás nevolnosti. Možná máte nedostatek energie. Možná každou chvíli zapomínáte. Chtěla byste se lépe orientovat ve všech těch výživových doporučeních? Zorientovat se v problematice železa a jeho suplementace během těhotenství? Vědět, jestli je potřeba kyseliny listové, jak dlouho a kterou formu? Co nevynechávat v jídelníčku? 

Možná už prožíváte nějakou formu těhotenské komplikace. Podezření na preeklamspii. Gestační diabetes. Riziko cholestázy. Jak zamezit rozvoji komplikace? Jak se komplikacím vyhnout? 


Jaké oblasti ve webináři pokryjeme?

  • Co potřebuje naše tělo během těhotenství? 
  • Opravdu potřebujeme suplementovat železo  – udělala chybu příroda, nebo ji děláme my, když železo suplementujeme? 
  • Jakou formou doplňovat vitaminy skupiny B? 
  • Suplementovat v těhotenství hořčík – ano, ne a případně jak?
  • Adrenální koktejl jako klíč k těhotenskému well beingu 
  • Existují vhodné těhotenské multivitaminy? 
  • Vaše otázky a odpovědi  

Pro koho je tedy určený? Webinář je určený pro všechny těhotné či plánující otěhotnět – byť se nebudeme nořit do tématu prekoncepce, může to být takový první krůček napříč informacím. 

Dostanu i záznam a skripta? Celý webinář budeš mít k dispozici 2 měsíce po odvysílání a to i v případě, že se nezúčastníš živě. Seminář bude probíhat skrze Google Meet, přednáška bude v rozsahu 1 – 1,5 hodiny a poté až další hodina věnovaná otázkám, dle potřeb konkrétní skupiny. Skripta budeš mít k dispozici na vždycky a na pořád. Samozřejmostí ve skriptech jsou i studie a zdroje, protože všechny informace, které ti předám, jsou založené na vědeckých důkazech. A také na základní biologii toho, jak funguje naše tělo. 🙂 

Kdy? 3. června od 10:30 online pomocí Google Meet.

Uveďte: Ulice a číslo popisné/orientační; Město; PSČ.
0,00 Kč
Nákupem souhlasíte s GDPR a obchodními podmínkami nákupu webinářů.